Nabídka – Farmářské trhy

Dobrý den.

 

Jsme nezisková organizace Moravské trhy z.s. a ve spolupráci s městy pořádáme Farmářské trhy.

Oslovuji vás dotazem, zda nemáte kontakty na regionální zemědělce, kterým by jsme mohli nabídnout spolupráci a umožnit jim prodej na našich trzích.

Jsme schopni je podpořit i reklamou na jejich práci a tím je zviditelnit.

Rovněž zákazníci by měli možnost zakoupit si něco přímo od výrobce. Bylo by ku prospěchu věci propojit tyto dvě skupiny lidí.

Pomůžete nám?

Aktuálně jde o města: Ústí nad Orlicí, Mohelnice, Loštice, Hulín, Rýmařov, Krnov, Bruntál, Břidličná, zámek Plumlov, Kojetín, zámek Kunín. Do poloviny února budou vypsány termíny i na : Valašské Meziříčí, Studénku, Moravský Beroun, v jednání je i Lipník na Bečvou.

 

Děkuji.

 

S pozdravem Jana Rubyová

 

Moravské trhy z.s.

Čujkovova 1714/21

700 30 Ostrava

IČ: 173 96 743

www.moravsketrhy.cz

 

Korespondenční adresa:

Moravské trhy z.s

P.O. BOX 19
pošta 1 M. Tyrše 4
79201 Bruntál

 

hlášení podrývání  – u porostů  řepky ozimé  založených na SEO plochách je potřeba do 15.9. ohlásit využití půdoochranné technologie

Upozorní pro žadatele programu PGRLF – PROVOZ 2022

 

Prosím ujistěte se, že v předložené smlouvě s “bankovním domem” (příloha pro PGRLF) je jasně uvedeno, že čerpáte finance na PROVOZNÍ VÝDAJE. Ať zbytečně není žádost ukončena.

TWITTER Zdeněk Nekula:  „Vyšel mi pozitivní antigenní a následně i PCR test na Covid-19. Tento týden tedy bud u mimo úřad. Při jednáních mě dočasně zastoupí příslušní náměstci, takže chod @MZeCr to výrazně neovlivní. Věřím, že příští týden budu zpět v práci.“

Vážení členové ČMSZP,

 

byli jsme požádáni Univerzitou Karlovou o spolupráci na výzkumu ohledně nastavení agro-environmentálních dotací.

Tím, že a jak odpovíte v dotazníkovém šetření, můžete ovlivnit budoucí nastavení AEKO dotací.

Výsledky studie budou předloženy ministerstvům (MZe a MŽP), dalším národním a evropským orgánům, a zpětnou vazbu dostaneme i my.

Dotazník je anonymní a podobný průzkum bude probíhat i v sousedních zemích.

 

Odkaz na dotazník (max 20 min): ZDE

 
Kontaktní osoba pro dotazy je: Matěj Opatrný MSc., Ph.D., Výzkumný pracovník, Environmentální ekonomie a sociologie, Univerzita Karlova; matej.opatrny@czp.cuni.cz

S pozdravem a přáním hezkého dne

 

Ing. Karolína Menclová, ředitelka 

Českomoravský svaz zemědělských podnikatelů

sídlo: Slezská 7, 120 00 Praha 2

 

Mob.: +420 602 542 602
web.: http://cmszp.cz/
 

Obalový materiál na tuto sezónu (srovnání cen)

Jelikož od některých kolegů jsme měli dotaz na cenovou dostupnost obalového materiálu, dovolujeme si Vám nabídnout k porovnání ceník síti a fólií (k dispozici v kanceláři svazu – kontaktujte ředitelku svazu – menclova@cmszp.cz).

Pozn. při paletovém odběru je vyjednávána individuální sleva.

Kandidatury do PŘEDSEDNICTVA A DOZORČÍ RADY ČMSZP zasílejte na kancelář svazu

Vážení kolegové, Vážené kolegyně,

Mandát současného předsednictva i dozorčí rady ČMSZP je u konce. V listopadu proběhnou volby do předsednictva svazu, následně i volba předsedy svazu a jeho místopředsedů. Totéž platí pro dozorčí radu.

 

Každý člen ČMSZP může využít svého práva být nominován na kandidátku do předsednictva a aktivně tak ovlivnit budoucí činnost svazu.

 

Dovolte mi Vás tímto oslovit a ujistit Vás, že opravdu každý z Vás má možnost kandidatury do předsednictva svazu a já osobně se nebráním spolupráci i s těmi, kteří prozatím neměli příležitost se do činnosti svazu zapojit. Pokud máte opravdový zájem, neváhejte nám Vaši kandidaturu zaslat na info@cmszp.cz nebo se telefonicky obraťte na ředitelku svazu +420 602 542 602.

 

Těším se na osobní setkání a v případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.

 

S pozdravem

Ing. František Winter
předseda ČMSZP