Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PS „Chytrý venkov“

16.2.2020 v 8:0017.2.2020 v 17:00

16. – 17. března 2020 (pondělí – úterý) je připravovaná dvoudenní odborná exkurze pro členy Tematické pracovní skupiny „Chytrý venkov“.

 

Předpokládaný program (bude upřesněn v oficiální pozvánce):

Pondělí

dopoledne

–          Odjezd od MZe v cca 8:30 hod.

–          návštěva odborného pracoviště České zemědělské univerzity na Amálii (poblíž Lán), kde vzniká krajina, která by měla být odolná dopadům přicházejících klimatických změn. Jeden z mnoha odkazů, kde je možno získat více informací o projektu je na:

https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/krajina-ktera-zvladne-zmeny-klimatu-cesti-vedci-testuji-chytrou-krajinu-amalii

odpoledne (předpokládané místo Roztoky u Křivoklátu)

–          setkání a diskuse členů k novinkám v oblasti chytrého venkova,

–          informace o akci konané v Hradci králové „Veletrh dobrých prací  Chytrého venkova a udržitelného zemědělství“

–          v rámci pracovní části setkání bychom rádi formou diskusí v menších skupinách projednali a připravili pilotní návrh SMART strategií pro strategické plány komunitně vedeného místního rozvoje. Z toho důvodu budou na jednání TPS přizváni vybraní zástupci několika místních akčních skupin, kteří zajistí facilitaci jednotlivých pracovních týmů. Detailní podklady a vysvětlení pro tuto část programu připraví kolegové z NS MAS.

–          přenocování v místě konání odpoledního programu

Úterý:

dopoledne – návštěva podniku s realizovaným projektem Programu rozvoje venkova  2014-2020

předpokládaný návrat – mezi 12-14 hod.

Kompletní náklady na exkurzi budou hrazeny z příslušného projektu Celostátní sítě pro venkov.

Vzhledem k nutnosti rezervace dostatečného počtu míst k přenocování potřebujeme zjistit předběžný zájem o účasti na akci. Prosím o  informaci, zda budete mít zájem se akce zúčastnit a budete požadovat ubytování a to do čtvrtka 20. 2. 2020 na e-mail jana.backovska@mze.cz . Předpokládáme, že se bude účastnit jedna osoba za organizaci.

 

Podrobnosti

Zahájení:
16.2.2020 v 8:00
Ukončení:
17.2.2020 v 17:00