Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

„Agrolesnictví – environmentální a produkční alternativa v zemědělství“

18. dubna v 10:0017:30

Český spolek pro agrolesnictví pořádá dne 18.4.2019 mezinárodní konferenci „Agrolesnictví – environmentální a produkční alternativa v zemědělství“ pod záštitou Ministerstva životního prostředí, Ministerstva zemědělství a Komise pro životní prostředí Akademie věd ČR. Konference navazuje na řadu seminářů a konferencí na agrolesnické téma v minulých letech. Nově však budou prezentovány výsledky vědeckého výzkumu, příklady dobré praxe a policy ze zemí, kde agrolesnictví je již řadu let implementováno, a to výhradně zahraničními hosty. Pozvání přijal např. prezident Evropské agrolesnické federace Patrick Worms, nestor francouzského agrolesnictví a zakladatel nejstarších výzkumných ploch v Evropě Christian Dupraz či britský praktický zemědělec Stephen Briggs.

Konference je určená pro zástupce zemědělců, především Agrární komory, Zemědělského svazu, Českomoravského svazu zemědělských podnikatelů, zástupce a rezprezentanty MZe, Asociace soukromých zemědělců, zástupce samospráv, politiky, i všechny zájemce z řad odborníků, zemědělců a akademiků.

Čas konání: 18.4.2019 10-17:30h

Místo konání: Akademie věd ČR, Národní 3, sál č. 206

Simultánní překlad z angličtiny do češtiny a naopak je zajištěn.

Pozvánku s programem naleznete zde. Na konferenci se, prosím, registrujte přes registrační formulář do 10. dubna 2019. Účast na konferenci je zdarma.

Podrobnosti

Datum:
18. dubna
Čas:
10:00 – 17:30